Przygotowałyśmy dla was Relaks dla dwojga

 

Odczuwasz ciągły stres Przygnębia Cię myśl o nadchodzącej zimie, krótkich dniach i potencjalnych przeziębieniach Czujesz, że czas zrobić coś dla siebie, ale nie masz do tego głowy

Z myślą o Tobie i Twojej drugiej połówce, przyjaciółce, siostrze, itp. stworzyliśmy wyjątkową ofertę, w której kojący, cudotwórczy dotyk odegra kluczową rolę.

Dla wzmocnienia Waszego stanu emocjonalnego przygotowaliśmy ANTYSTRESOWY PAKIET ZABIEGÓW, które uzdrowią Was fizycznie i psychicznie. Poprzez dotyk zostanie:

wzmocniona Wasza odporność,

obniżony poziom cukru we krwi,

zmniejszone ciśnienie krwi i wydzielanie hormonu stresu,

przywrócona równowaga emocjonalna,

poprawiony nastrój.

W skład zabiegów, które dostarczą Wam ogrom pozytywnych doznań wchodzą:

Refleksologia twarzy i głowy wprowadzi Was w stan miłego wyciszenia. To nie tylko zabieg leczniczy, ale także upiększający i wspomagający procesy samoregulacji organizmu. Terapia uciskowa punktów i stref reflektorycznych twarzy pobudza mózg do wytwarzania endorfin powodując głęboki relaks, poprawę cyrkulacji krwi i w rezultacie lepsze ukrwienie organów ciała oraz uruchomienie mechanizmu samouzdrawiania.

Masaż psychosomatyczny jest techniką masażu mającą na celu przywrócenie ludzkiego zdrowia psychofizycznego. Struktura masażu wykorzystuje asynchroniczne i asymetryczne ruchy głaszczące, wykonywane w określonym rytmie. Dzięki temu tworzy mocny przepływ impulsów nerwowych z receptorów skórnych, a także zmysłów do ośrodkowego układu nerwowego, któremu towarzyszą uczucia euforyczne, wprowadzając osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

Sesja w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn. To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Co ciekawe, sauna sucha posiada także właściwości odchudzające. Regularne korzystanie z sauny fińskiej działa na układ krążenia, pracę serca , regulowanie skoków ciśnienia.

Wszystkie chętne pary (mix dowolny :)) zapraszamy do zapisów.

Dostępne terminy: grudzień 4 i 11, styczeń 8 i 15 (godziny do ustalenia).

Miejsce: Jerzmanowice

Koszt 690 zł / 2 os.

Czas trwania 3h

ZAPRASZAMY razem z New Life – Instytut Medycyny Estetycznej !