O mnie

Praktykuję jogę od 2002 roku.
Zgłębiałam kilka nurtów jogi zaczynając od praktyki metodą Iyengara, poprzez nurt vinyasa krama, asthanga vinyasa joga, yin joga, joga powięziowa.
Regularnie praktykuję Asthanga Vinyasa Jogę. Doceniam tę metodę jako skuteczne narzędzie pracy nad sobą.
Rozwijam moją praktykę jogi i inspiruję się uczestnicząc w warsztatach i kursach wybitnych nauczycieli.
Wciąż się uczę zgłębiając filozofię jogi, pranayamę i medytację.

Moja nauka jogi:
• Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga (Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportu Politechniki Częstochowskiej) pod kierownictwem Janusza Szopy,
• Regularne szkolenie u Patrycji Gawlińskiej ( vinyasa krama),
• Kurs TTC Ashtanga Vinyasa Yoga Ryt 200h prowadzony przez Beatę Darowską,
• Trening nauczycielski Yin Yogi u Dominika Trznadla

Inne informacje o mnie:
Pracuję również jako terapeuta neurologopeda dla dzieci i dorosłych. Interesuję się i zgłębiam metody terapii, które stymulują nasze ciało do samouzdrawiania ( refleksologia twarzy) oraz zgłębiam metody, które rozwijają samoświadomość.

JOGA
Prowadzę regularne zajęcia jogi okolicy swojego miejsca zamieszkania (Jerzmanowice). Dbam o uczestników swoich zajęć na wiele sposobów. W razie potrzeby wykorzystuję sprzęt, tak aby pozycje mogły być wykonane bezpiecznie, często dobieram muzykę do praktyki, korzystam z aromaterapii.
Dużą uwagę przywiązuję do pracy z oddechem, który ma cudowną właściwość zatrzymywania umysłu na momencie, w którym jesteś. Zatrzymana zostaje codzienna bieganina myśli i skupiasz się na tym co masz robić tu i teraz.
Zaczynasz od praktyki asan, a potem kontynuujesz własną zrównoważoną podróż poprzez ciało, umysł i duszę. Jeśli szukasz dla siebie czegoś dobrego, co uszanuje kontuzje lub ograniczenia – joga jako system pracy z cały ciałem i umysłem na wiele sposobów pomoże w odzyskaniu równowagi, w odmłodzeniu i regeneracji. Jest to joga na całe życie.

Jeśli nigdy nie ćwiczyłeś jogi wyrzuć ze swojego umysłu wszystkie wyobrażenia na ten temat, a kiedy już przyjdziesz skup się na tym jak się czujesz.
Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach. Prowadzę również zajęcia indywidualne.

Zapraszamy na zajęcia!

Jerzmanowice, Bolechowice, Skała

Napisz!

kontakt@joganajurze.pl

Zadzwoń!

(+48) 601 874 016